Týden se strašidly

Kategorie: Rybičky

Během tohoto týdne si děti opakovaly témata, která byla zařazena v měsíci říjnu - opakovaly znaky podzimu, jmenovaly názvy ovoce a zeleniny, říkaly, co děláme na zahrádkách a na polích v podzimním období. Vytvořily si strašidelná strašidýlka z dýní, kterými si vyzdobily prostory šatny. Vybarvily netopýra a vytvořily si z něj zápich. Před budovu školky nosily vydlabané a ozdobené dýně. V závěru týdne přišly v maskách na projektový den "Halloween" - děti po celý den plnily úkoly na stanovištích, cvičily na strašidelné překážkové dráze, představily své masky, z kotlíku plného hadů a pavouků čarodějnice Háty podle hmatu hledaly zlaté mince. Domů si odnesly diplomy a sladké odměny za splněné úkoly.

Napsal(a): Bc. Kassalová Simona,