Slunečný den v ZOO

Kategorie: Sluníčka

Krásné počasí nám přálo a vyrazili jsme s dětmi na očekávaný výlet do Zoo Praha. Děti byly vybaveny svačinkou, obídkem a nějakou tou sladkostí. Děti si užily jízdu autobusem. Po příchodu do Zoo se děti nasvačily a vyrazili jsme vstříc dobrodružství, navštívili jsme lachtany kteří se při příchodu dětí začali předvádět, děti byly nadšené. Navštívili jsme mnoho krásných zvířat jako byli plameňáci, opice, tygři, gaviáli, hadi, tučnáci, želvy a mnoho dalších. Bohužel neúnosné počasí nás zahnalo do stínu, kde se děti nasvačily, osvěžily pitím, příjemným osvěžením bylo také mlhoviště. Děti se za odměnu projely dětským vláčkem, tím jsme zakončili náš den. Někteří si koupily krásnou památku, někdo zase něco na zub. Cestou domů jsme byli sluníčkem a plný zážitku tak unaveni, že někteří z nás i usnuli. Byl to krásný den a děti si odnáší plno hezký vzpomínek.

Napsal(a): Bc. Kamila Pinkrová,