MŠ Otakara Březiny v Žatci MŠ Otakara Březiny v Žatci
Kategorie: Aktuality | Autor: Bc. Kassalová Simona |
Den otevřených dveří ZŠ Jižní

Den otevřených dveří ZŠ Jižní

Dnes předškolní děti navštívily Základní školu Jižní, kde se konal "Den otevřených dveří". Děti ve škole prováděli kamarádi z pátých tříd. Každé dítě mělo svou kartičku a se svým průvodcem - páťákem děti plnily úkoly v jednotlivých třídách prvního stupně, v tělocvičně, v družině, u bazénu. Za splněné úkoly děti dostaly razítka, sladkou odměnu a malý dárek. Děti si tak mohly prohlédnout celé prostory prvního stupně, potkaly ve třídách své starší kamarády, kteří chodili do školky, ale také se seznámily s paní učitelkami. Tato akce byla pro děti moc hezky přichystaná a při příchodu zpět do školky děti vyprávěly své zážitky svým mladším kamarádům. Také tímto děkujeme ZŠ Jižní za pozvání a budeme se těšit opět za rok. 

Galerie

Nahoru