MŠ Otakara Březiny v Žatci MŠ Otakara Březiny v Žatci
Kategorie: Aktuality | Autor: Bc. Radka Diepoltová |
Den otevřených dveří ZUŠ Žatec

Den otevřených dveří ZUŠ Žatec

Dnes se předškolní děti byly podívat na dni otevřených dveří v ZUŠ v Žatci.
Děti se podívaly na všechny kroužky - taneční, výtvarný, dramatický, hudební. Dozvěděly se zde zajímavé informace jak kroužky probíhají, co se tam dělá, dokonce byly i některého z kroužků součástí. Na tanečním kroužku si zatančily taneček, dramatickém si prohlídly maňásky, výtvarném nadherné obrázky zaměřené na vesmír a hudebním - tam si prohlédly hudební nástroje a dozvěděly se jak se jmenují. Na závěr byla pro děti připravená pohádka o semínku doprovázená  živou kapelou. Děti si do třídy odnesly semínko v květináči, které budou pozorovat a hezky se o něj starat. Tímto moc všem děkujeme.

Galerie

Nahoru