MŠ Otakara Březiny v Žatci MŠ Otakara Březiny v Žatci
Kategorie: Aktuality | Autor: Bc. Kassalová Simona |
Barevná školka

Barevná školka

Dnes proběhla v MŠ závěrečná besídka. Nejprve vystoupily předškolní děti v rámci kroužků - Pohybový kroužek, Dramatický kroužek, Angličtina a Zumba. Poté se představily děti z celé MŠ se závěrečnou besídkou pro rodiče a přátele školy s názvem "Barevná školka". Po besídce si také rodiče mohli prohlédnout obrázky z kroužku Kouzelná tabule a z pilotního projektu "Tajemná cesta za zeleným pokladem". Rodičům, prarodičům, tetičkám, strýčkům a všem přátelům školy děkujeme za hojnou účast na besídce. Předškolním dětem přejeme úspěšný vstup na základní školu. Nácvik besídky byl pro děti náročný a proto děti velmi chválíme za to, jak vše krásně zvládly. 

Galerie

Nahoru