MŠ Otakara Březiny v Žatci MŠ Otakara Březiny v Žatci
Kategorie: Aktuality | Autor: Bc. Kassalová Simona |
Jsme tu všichni kamarádi

Jsme tu všichni kamarádi

Dnes proběhla v naší mateřské škole závěrečná besídka. Nejprve se představily předškolní děti s kroužky - Pohybový kroužek, Angličtina, Dramatický kroužek a Zumba. Práce dětí z kroužku Kouzelná tabule si rodiče mohli prohlédnout na vystavených nástěnkách. Poté se představily děti z celé mateřské školy se závěrečnou besídkou pro rodiče a přátele školy s názvem "Jsme tu všichni kamarádi".  Rodičům, prarodičům, tetičkám, strýčkům a všem přátelům školy děkujeme za hojnou účast na besídce. Rodičům dětí také mnohokrát děkujeme za celoroční spolupráci. Předškolním dětem přejeme úspěšný vstup na základní školu a doufáme, že se na nás přijdou někdy podívat. Velmi rády je uvidíme. Nácvik celé besídky byl pro děti velmi náročný, a proto děti moc chválíme za to, jak vše krásně zvládly.

Galerie

Nahoru