MŠ Otakara Březiny v Žatci MŠ Otakara Březiny v Žatci
Kategorie: Aktuality | Autor: Bc. Kassalová Simona |
Školka spolupracující s Mensou ČR

Školka spolupracující s Mensou ČR

Titul "Školka spolupracující s Mensou" uděluje Mensa ČR mateřským školám, které se na celonárodní poměry nadstandardně věnují práci s dětmi. Školka musí splňovat konkrétní podmínky, aby mohla tento status získat. Naše mateřská škola spolupracuje s Mensou ČR již od roku 2016. Děti se každoročně zapojují do logické olympiády, která je unikátní tím, že v ní o úspěchu rozhoduje logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku. 
V ročence časopisu Mensy ČR, která vyšla v dubnu 2022, je zveřejněn článek o spolupráci s naší mateřskou školou.
Historii spolupráce a podmínky spolupráce s Mensou lze snadno dohledat na webu: mensa.click/skolky nebo na odkaze: Mensa ČR: nadané děti: MŠ Žatec, Otakara Březiny - NTC školky

Galerie

Nahoru