MŠ Otakara Březiny v Žatci MŠ Otakara Březiny v Žatci
Kategorie: Rybičky | Autor: Bc. Kassalová Simona |
Ferda Mravenec v divadle

Ferda Mravenec v divadle

Děti opět navštívily Městské divadlo Žatec - divadelní představení Ferda Mravenec. Veselá pohádka, ve které herci byli oblečeni do krásných kostýmů, byla plná písniček. Hlavním hrdinou byl Ferda Mravenec a jeho kamarádi Ploštice Ruměnice, Cvrček, Brouk Pytlík, Škvoři jako policejní hlídka, pan Hlemýžď, se kterým se neustále řešily různé problémy. Také došlo k boji s Mravkolvem a jeho synem Ťutínkem, ale vše dobře dopadlo. Pro Berušku postavil Ferda Mravenec s kamarády vozík a také došlo na tanec s housenkou Pepinou. Děti představení po celou dobu soustředěně sledovaly, herce z divadla "Docela velké divadlo Litvínov" odměnily potleskem. Po divadelním představení se děti byly také podívat na žateckém náměstí na kluziště. 

Galerie

Nahoru