MŠ Otakara Březiny v Žatci MŠ Otakara Březiny v Žatci
Kategorie: Rybičky | Autor: Bc. Radka Diepoltová |
Toulky městem Žatec

Toulky městem Žatec

  • Protože si celý tento týden s dětmi povídáme o městě Žatec, vydali jsme se na průzkum místních památek a uliček. Nejprve děti navštívily infocentrum, kde se dozvědely, že je čeká překvapení a to v podobě výšlapu na radniční věž. A protože by malé děti mohly bolet nožičky, počkaly na náměstí, kde si společně zatančily a předškoláčci se vydaly na průzkum věže. Dále se šly všichni podívat na Žatecký pivovar, městskou policii, Kněžskou bránu, nejmenší chmelničku na světě, prošly se po Žateckých hradbách a přes Nerudovo náměstí se vydaly zpátky do školky. Za odměnu si děti odnesly suvenýry. Procházka se dětem moc líbila a těší se zase na další.😉

Galerie

Nahoru