MŠ Otakara Březiny v Žatci MŠ Otakara Březiny v Žatci
Kategorie: Veverky | Autor: Kateřina Bažantová |
Olympiáda školek 2022

Olympiáda školek 2022

Děti se dnes zúčastnily olympiády, kterou pro mateřské školy zorganizovalo město Žatec. Tato akce se konala na fotbalovém stadionu Slavoj. Slavnostní zahájení uvedla česká  hymna a vystoupení mažoretek. Poté děti vypustily balonky a olympiáda mohla začít. Děti splnily celkem 10 disciplín- sprint na 30m, přenášení vody v kelímkách, hod na cíl, překážková dráha, hod tenisákem do bedny, štafetový běh, dovednostní dráha, bobíkovaná, trojskok z místa a fotbal na malé branky. Pro děti bylo připravené malé občerstvení v podobě ovoce a pití, které jsme dětem doplňovali i na jednotlivých stanovištích. Po splnění všech úkolů a před vyhodnocením si děti pochutnaly na nanucích. V závěru proběhlo vyhlášení, při kterém všechny děti dostaly balíčky a medaile. Děti si akci velmi užily, zejména při závěrečném osvěžení od žateckých hasičů. 

Galerie

Nahoru